قالیشویی در شهرک غرب

قالیشویی حریر تهران  که یکی از معتبرترین قالیشویی هایی است که در محدوده شهرک غرب مشغول به فعالیت می باشد طیف وسیعی از خدمات خود را به صورت VIP برای این محدوده فعال نموده است . این خدمات که در ادامه بخشی از آنها عنوان شده است توسط کادر مجرب و متخصص انجام می شود .

این قالیشویی تمامی خدمات شامل قالیشویی ، مبل شویی ، شستشوی تابلو فرش و خدمات رفوگری را به صورت کاملا تخصصی در تهران انجام می دهد .

ما مفتخر هستیم که با استفاده از نیروی کارآزموده و مجرب و دارا بودن سرویس تخصصی فرشهای شمارا به صورت لول شده می برند و به صورت بسته بندی و لول شده به شما تحویل می دهند .

برای ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان در تمامی نقاط شهرک غرب در لینک زیر سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات قالیشویی بهره مند شو

برخی از مناطق و محله هایی که سریعترین سرویس دهی در شهرک غرب را توسط این قالیشویی دارند به شرح زیر می باشد :

  • شهرک غرب
  • بلوارسرو
  • بلوار دادمان
  • بلوار دریا
  • بلوار خوردین

این واحد مفتخر به ارج نهادن به شما و رعایت حقوق مشتری عزیز است. و با نیروی حرفه ای و متخصص و دستگاه تمام اتوماتیک فرش های شمارا مثل روز اول تمیز و زیبا می کند .

ما هدفی جز رضایت شما عزیزان نداریم و به این رضایت مفتخر هستیم. و برای کسب رضایت بیشتر شما تلاش روز افزونی داریم .

بهترین خدمات را از ما طلب کنید و با یکبار سرویس دهی از جانب ما بی شک مشتری دائم ما خواهید بود. در نهایت کیفیت کار ما فرش یا مبلمان شسته شده ای است. که در خانه شما چشم نوازی می کند .

جهت سفارش سرویس جهت قالیشویی در این محدوده با شعبه شهرک غرب قالیشویی حریر تهران تماس بگیرید. و ما در اسرع وقت جهت تحویل فرش ها در مکان شما حاضر شوند.