قالیشویی در شهرک غرب

کارخانه قالیشویی حریر تهران که یکی از معتبرترین قالیشویی هایی است که در کنار دیگر همکاران خود در تهران در محدوده شهرک غرب مشغول به فعالیت می باشد .

این قالیشویی تمامی خدمات شامل قالیشویی ، مبل شویی ، شستشوی تابلو فرش و خدمات رفوگری ( اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا ) را به صورت کاملا تخصصی در تهران انجام می دهد .

ما مفتخر هستیم که با استفاده از نیروی کارآزموده و مجرب و دارا بودن سرویس تخصصی فرشهای شمارا به صورت لول شده می برند و به صورت بسته بندی و لول شده به شما تحویل می دهند .

برای ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان در تمامی نقاط شهرک غرب در لینک زیر سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات قالیشویی بهره مند شوید.

 

قالیشویی - شستشو در شهرک غرب

برخی از مناطق و محله هایی که سریعترین سرویس دهی در شهرک غرب را توسط این قالیشویی دارند به شرح زیر می باشد :

 • خدمات در محدوده شهرک غرب
 • خدمات در محدوده بلوارسرو
 • خدمات در محدوده بلوار دادمان
 • خدمات در محدوده بلوار دریا

این واحد مفتخر است در راستای ارج نهادن به شما و رعایت حقوق مشتری عزیز با نیروی حرفه ای و متخصص و دستگاه تمام اتوماتیک فرش های شمارا مثل روز اول تمیز و زیبا می کند .

ما هدفی جز رضایت شما عزیزان نداریم و به این رضایت مفتخر هستیم و برای کسب رضایت بیشتر شما تلاش روز افزونی داریم .

بهترین خدمات را از ما طلب کنید و با یکبار سرویس دهی از جانب ما بی شک مشتری دائم ما خواهید بود در نهایت کیفیت کار ما فرش یا مبلمان شسته شده ای است که در خانه شما چشم نوازی می کند .

جهت سفارش سرویس جهت قالیشویی در این محدوده با شعبه شهرک غرب قالیشویی حریر تهران تماس گرفته تا در اسرع وقت جهت تحویل فرش ها در مکان شما حاضر شوند.

پیغام خود را از فرم زیر ارسال کنید
  قالیشویی حریرتهران 

  شماره تماس

  09101405017

  پشتیبانی

  harirtehran@gmail.com

  آدرس دفتر مرکزی قالیشویی

  تهران،شهر زیبا، خیابان اشوری، 12متری اسلامی، کوچه سعدی سعدی یک، پلاک یک