قالیشویی در دهکده المپیک

کارخانه قالیشویی حریر تهران که یکی از معتبرترین قالیشویی هایی است که در کنار دیگر همکاران خود در تهران در محدوده دهکده المپیک مشغول به فعالیت می باشد .

این قالیشویی تمامی خدمات شامل قالیشویی ، مبل شویی ، شستشوی تابلو فرش و خدمات رفوگری را به صورت کاملا تخصصی در تهران انجام می دهد .

ما مفتخر هستیم که با استفاده از نیروی کارآزموده و مجرب و دارا بودن سرویس تخصصی فرشهای شمارا به صورت لول شده می برند و به صورت بسته بندی و لول شده به شما تحویل می دهند .

برای ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان در تمامی نقاط دهکده المپیک در لینک زیر سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات قالیشویی بهره مند شوید.

 

قالیشویی در دهکده المپیک

برخی از مناطق و محله هایی که سریعترین سرویس دهی در دهکده المپبک را توسط این قالیشویی دارند به شرح زیر می باشد :

  • خدمات در محدوده میدان شهرزیبا
  • خدمات در محدوده زیبادشت
  • خدمات در محدوده میدان دهکده المپیک
  • پارک جوانمردان

این واحد مفتخر است در راستای ارج نهادن به شما و رعایت حقوق مشتری عزیز با نیروی حرفه ای و متخصص و دستگاه تمام اتوماتیک فرش های شمارا مثل روز اول تمیز و زیبا می کند .

ما هدفی جز رضایت شما عزیزان نداریم و به این رضایت مفتخر هستیم و برای کسب رضایت بیشتر شما تلاش روز افزونی داریم .

بهترین خدمات را از ما طلب کنید و با یکبار سرویس دهی از جانب ما بی شک مشتری دائم ما خواهید بود، در نهایت کیفیت کار ما فرش یا مبلمان شسته شده ای است که در خانه شما چشم نوازی می کند .

جهت سفارش سرویس جهت قالیشویی در این محدوده با شعبه دهکده المپیک  قالیشویی حریر تهران تماس گرفته تا در اسرع وقت جهت تحویل فرش ها در مکان شما حاضر شوند.