قالیشویی در جنت آباد

مجهزترین و برترین قالیشویی در منطقه جنت آباد:

قالیشویی حریرتهران، پیشرفته ترین قالیشویی در منطقه جنت آباد می باشد. کارشناسان و تیم مجرب حریرتهران با بررسی اولیه وقتی که فرش را تحویل میگیرند. ابتدا نوع و جنس فرش و اینکه چقدر از عمر فرش می گذرد ، الیاف آن پروسه شستشوی فرش را تعیین می کنند و فرش را با دستورالعمل و نوع شوینده ای که برای آن مناسب است را مشخص می کنند. ما همیشه کیفیت بالا را هدف خود قرار داده ایم .

این قالیشویی تمامی خدمات شامل قالیشویی ، خشکشویی مبلمان ، شستشوی تابلو فرش و خدمات رفوگری و ترمیم ریشه را به صورت کاملا تخصصی و VIP در جنت آباد ارائه می دهد.

ما مفتخر هستیم که با استفاده از نیروی کارآزموده و مجرب و دارا بودن سرویس تخصصی فرشهای شمارا به صورت لول شده می برند. و به صورت بسته بندی و لول شده به شما تحویل می دهند .

برای ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان در تمامی نقاط جنت آباد در لینک زیر سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات قالیشویی بهره مند شوید.

 ،

قالیشویی حریرتهران در جنت اباد یک کارخانه با تجهیزات پیشرفته و به روز همیشه از استادان متخصص در این فن استفاده می کند. این عزیزان با وجود تبحر باز به صورت دوره ای بازآموزی می شوند و اطلاعات خود را در شستشوی فرش بروز می کنند. با این کار می توانیم به جرات بگوییم که هر نوع فرش یا مبلمان با هر نوع کثیفی که تحویل بگیریم با حداکثر کیفیت شسته شده و تحویل خواهد شد.

برخی از مناطق و محله هایی که سریعترین سرویس دهی در جنت آباد را توسط این قالیشویی دارند به شرح زیر می باشد :

  • جنت آباد مرکزی
  • محدوده شهرک بعثت
  • جنت آباد جنوبی
  • شهرک مبعث
  • جنت آباد شمالی
  • سیمون بولیوار
  • حصارک
  • شاهین شمالی
  •  
از چه راه های می توانید یک قالیشویی که زیرنظر اتحادیه قالیشویان است و واحد مجاز اعتماد کنید؟

قطعا شما هم با این مشکل مواجه شده اید ، وقتی که میخواهید یک قالیشویی پیدا کنید که فرش های گرانبها و نفیس و حتی عتیقه را برای شستشو تحویل گرفته و آنها را به صورتی کاملا تمیز و بدون کمترین تغییری در بافت تحویل شما دهد. خوب این موضوع را می توان به این صورت برطرف کرد یا حداقل کمی از این دغدغه را کاهش داد، یعنی شما با طرح سوالاتی می توانید اطمینان بیشتری پیدا کنید : 

این که کمی راجع به سابقه قالیشویی جویا شوید ، از پشتیبانی یا شخصی که جهت سفارش با ایشان صحبت می کنید از آدرس کارخانه ، نوع شوینده ، روش لکه برداری از روی فرش ، مدت زمان تحویل فرش جویا شوید و توضیحاتی بخواهید . پرسنل قالیشویی حریرتهران با صبوری کامل دغدغه های ذهنی شما را راجع به این موضوعات برطرف می کنند. حتی اگر شما درخواست خدماتی قالیشویی یا مبلشویی یا حتی رفوی فرش نداشته باشید هم به سوالات شما پاسخ خواهند داد .

چرا پاسخگویی به دغدغه های شما برای ما مهم است :

یکی از مهمترین موضوعاتی که به جرات خط قرمز ما است این است که شما تماسی بگیرید و بدون اینکه جوابی از ما دریافت کرده باشید و خیالتان راحت نشده باشد تماس را قطع نمایید. خط قرمز دیگر ما دریافت فرش جهت قالیشویی یا رفو و ترمیم ریشه و تحویل آن بدون رضایت شما باشد . روی این موضوع خیلی پافشاری داریم که فرش هایی که تحویل می شوند با بالاترین کیفیت شسته شده و تحویل شما شوند .

بهترین قالیشویی  غرب تهران

باوجود این نکاتی که عرض شد و امیدواریم که نگرانی شما برطرف شده باشد با کلیک روی شماره تماس هایی که در زیر آمده است با ما تماس بگیرید. یا با استفاده از بخش سفارش آنلاین درخواست سفارش خود شامل نام و شماره تماس و تعداد فرش و بیان نوع کثیفی فرش یا خدماتی که از ما می خواهید ( رفو یا ترمیم ریشه ) . 

همچنین تاریخی که دوست داریم تا اکیپ تحویل فرش مراجعه کنند درخواست را ثبت نمایید تا خدمات مارا محک بزنید و با خیالی راحت دیگر تا وقتی که به خدمات قالیشویی ، شستشوی مبلمان یا ترمیم ریشه و رفوی فرش نیاز دارید دغدغه ای نداشته باشید .

ما در کنار شما هستیم.