قالیشویی در تهرانسر

]کارخانه قالیشویی حریر تهران که یکی از معتبرترین قالیشویی هایی است. که در کنار دیگر همکاران خود در تهران در این محدوده مشغول به فعالیت می باشد .

این قالیشویی تمامی خدمات شامل قالیشویی ، مبل شویی ، شستشوی تابلو فرش و خدمات رفوگری فرش را به صورت کاملا تخصصی در تهران انجام می دهد .

ما مفتخر هستیم که با استفاده از نیروی کارآزموده و مجرب و دارا بودن سرویس تخصصی فرشهای شمارا به صورت لول شده می برند. و به صورت بسته بندی و لول شده به شما تحویل می دهند .

برای ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان در تمامی نقاط تهرانسر در لینک زیر سفارش خود را ثبت کنید. و از خدمات قالیشویی بهره مند شوید.

مناطق تحت پوشش قالیشویی حریر تهران در تهرانسر

برخی از مناطق و محله هایی که سریعترین سرویس دهی در منطقه را توسط این قالیشویی دارند به شرح زیر می باشد :

  • قالیشویی شهرک دریا
  • خدمات در محدوده بلوار گلها
  • قالیشویی بلوار تهرانسر
  • خدمات در محدوده بلوار شاهد

این واحد مفتخر است در راستای ارج نهادن به شما و رعایت حقوق مشتری عزیز با نیروی حرفه ای و متخصص و دستگاه تمام اتوماتیک فرش های شمارا مثل روز اول تمیز و زیبا می کند .

ما هدفی جز رضایت شما عزیزان نداریم و به این رضایت مفتخر هستیم و برای کسب رضایت بیشتر شما تلاش روز افزونی داریم .

بهترین خدمات را از ما طلب کنید و با یکبار سرویس دهی از جانب ما بی شک مشتری دائم ما خواهید بود در نهایت کیفیت کار ما فرش یا مبلمان شسته شده ای است که در خانه شما چشم نوازی می کند .جهت سفارش سرویس جهت قالیشویی در محدوده تهرانسر با شعبه تهرانسر قالیشویی حریر تهران تماس بگیرید. تا در اسرع وقت جهت تحویل فرش ها در مکان شما حاضر شوند.