شستشوی فرش خارجی

قالیشویی حریر تهران متخصص در شستشوی انواع فرشهای فانتزی و خارجی، ترکیه ای، چینی، لهستان و … شستشوی انواع فرشهای پلاستیک، ابریشم و نخ، فرشهای کرک و پشمی با استفاده از مواد و تجهیزات ویژه. سرویس دهی سراسر تهران با استفاده از سرویس های فعال ۲۴ ساعته در سراسر تهران.

 

شستشوی فرش در شرکتهای خدمات قالیشویی یکی از تخصصی ترین خدمات محسوب می شود. زیرا شما باید نوع جنس نخ های فرش، مواد شوینده مورد نیاز و .. را در نظر داشته باشید که هنگام شستشو به فرش شما آسیبی وارد نکند. و این امر یکی از مهمترین فاکتور های یک قالیشویی معتبر می باشد. فرشهای خارجی به دلیل استفاده از مواد و نخ های مخصوص کشور خود تفاوت زیادی با فرشهای ایرانی و دستبافت دارند. و این امر باعث می شود شستشوی فرشهای خارجی به یک امر تخصصی تبدیل شود. زیا اگر از مواد مخصوص استفاده نشود احتمال اینکه خواب فرشها بهم بریزند و یا قسمتهای از فرش شما زبر شوند.

برای جلوگیری از این نوع مشکلات در فرشهای شما، ما پیشنهاد میکنیم که یک قالیشویی با تجربه و از همه مهمتر منضبط و متخصص را برای شستشوی فرشها خود انتخاب کنید! شرکت قالیشویی حریر تهران آمادگی خود را برای بهترین شستشو و باکیفیت ترین خدمات به شما مشتری گرامی اعلام میکند. با یکبار تماس مشتری دائم ما خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *